Paffoni

Vášeň a kvalita

"Rozprávanie príbehu Rubinetteria Paffoni je ako rozprávanie príbehu mojej rodiny." So zachovaním rovnakého manažérskeho ducha ako môj otec Roberto od roku 1953, aj dnes pracujeme s rodinou s rovnakým nasadením a odhodlaním. V priebehu rokov sme rástli, ale kvalita vždy zostáva nevyhnutnou hodnotou, jadrom našej spoločnosti: kvalita toho, čo vyrábame, kvalita toho, ako to robíme, a kvalita ľudí, s ktorými pracujeme. „
historia

HISTÓRIA ZNAČKY

Naša história začala v roku 1953 v Pogne, kde stále máme svoje sídlo a výrobné závody. Je to príbeh založený na hodnotách a konkrétnosti, vášni pre našu prácu a pre naše územie. Náš úspech je celý taliansky, naše vodovodné batérie sú navrhnuté a vyrobené kombináciou kreativity a ručnej starostlivosti typickej pre Made in Italy s potenciálom priemyselnej spoločnosti. Spoločným vláknom vždy bola funkčnosť produktu: pozornosť k jednoduchým a podstatným tvarom, použitie surovín, ktoré zodpovedajú medzinárodným predpisom, použitie najlepších technologických inovácií na získanie produktu, ktorý je schopný dokonalej integrácie s jeho hlavnými výrobkami. účel: voda.

NAŠA SPOLOČNOSŤ

PAFFONI je tradičná rodinná Talianska firma ktorú založil v roku 1953 Roberto Paffoni. Filozofia spoločnosti PAFFONI od jej vzniku v roku 1953 zostala nezmenená: dizajn, výroba, testovanie, certifikácia, rýchle doručenie a starostlivosť o každý detail produkcie, pre garanciu maximálnej spokojnosti jej zákazníkov. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 180 ľudí a vyrobí ročne viac ako 1 milión kusov batérií. Jej ročný obrat dosiahol 50 miliónov €. Vodovodné batérie sú navrhnuté a vyrobené kombináciou kreativity a ručnej starostlivosti typickej pre výrobky Made in Ital. Spoločným cieľom vždy bola funkčnosť produktu: pozornosť k jednoduchým a podstatným tvarom, použitie surovín, ktoré zodpovedajú medzinárodným predpisom, použitie najlepších technologických inovácií na získanie produktu, ktorý je schopný dokonalej integrácie s jeho hlavným účelom: voda.

Vďaka veľkým investíciám je komplet výrobný cyklus robený vo vnútri moderne zariadenej vlastnej fabrike na ploche viac ako 20 000 štvorcových metrov.

Všetky výrobky a komponenty PAFFONI sú priamo dizajnované vlastným technickým oddelením a v úzkej spolupráci a manažmentom firmy a vyvárajú tak vysoko kvalitne výrobky ktoré spĺňajú náročné požiadavky trhu. Hľadanie kvality z každého hľadiska je pre firmu PAFFONI strategickým cieľom, do ktorého sme priebehu rokov investovali dôležité prostriedky na podporu inovácie produktov aj procesov, o čom svedčí aj certifikácia kvality spoločnosti podľa normy UNI EN ISO 9001: 2015. iso
firma